Galeria zdjęć

Góry Świętokrzyskie jak w bajce! Tak widzi je sztuczna inteligencja. Zobacz pejzaże, mieszkańców i postać z legend

2024-06-25 8:19

Górami Świętokrzyskimi możemy się zachwycić i w nich zakochać. Jesteście ciekawi, jak ten malowniczy region, jego mieszkańców i znaną postać z legend widzi sztuczna inteligencja? Zobaczcie w galerii zdjęć!

Oryginalnych, wyjątkowych widoków oczywiście nic nie zastąpi, ale warto nieco poeksperymentować. Sztuczna inteligencja generuje zdjęcia, które możemy potem porównać do tych rzeczywistych. Fotografia będzie tym bardziej podobna do oryginału, im więcej szczegółów opiszemy przed stworzeniem zdjęcia.

Piękne Góry Świętokrzyskie

Oto mamy więc Góry Świętokrzyskie! Sprawdziliśmy, jak widzi je sztuczna inteligencja. Mowa zresztą nie tylko o pejzażach, wzgórzach, lasach, łąkach, miasteczkach i wsiach, ale także o mieszkańcach - kobietach, mężczyznach w różnym wieku, dzieciach. Dostajemy bajkowe obrazy, ale czy aż tak bardzo odbiegają od rzeczywistych? Zachęcamy do obejrzenia i porównania.

Symbole regionu według sztucznej inteligencji

W galerii zobaczymy też, jak sztuczna inteligencja widzi między innymi Święty Krzyż, czyli symbol naszego regionu, miejsce religijnego kultu ale również duża turystyczna atrakcja. Jest także niespodzianka - znana postać ze świętokrzyskich legend!

Już nie po raz pierwszy polecamy Wam zdjęcia wygenerowane przez sztuczną inteligencję (AI), dotyczące naszego regionu, najbardziej znanych i najsłynniejszych miejsc czy atrakcji turystycznych. Polecamy również galerie poniżej:

Świętokrzyskie. Dawne więzienie na Świętym Krzyżu. Jak dziś wygląda?

QUIZ. Jak dobrze znasz historię Kielc i województwa świętokrzyskiego? Sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Skąd, według legend, wzięła się nazwa rzeki "Silnica", która przepływa przez Kielce?