Karnety na mecze Industrii Kielce w sezonie 2024-25. Startuje sprzedaż!

i

Autor: Piotr Stańczak Kibice Industrii Kielce od 12 lipca mogą kupować karnety na mecze drużyny w Hali Legionów.

Sport

Karnety na mecze Industrii Kielce w sezonie 2024-25. Startuje sprzedaż!

2024-07-11 13:22

Iskra Kielce rozpocznie 12 lipca sprzedaż karnetów na mecze piłkarzy ręcznych Industrii Kielce w sezonie 2024-25. Można je będzie nabyć w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Gdzie kupić karnety na mecze Industrii Kielce?

Iskra Kielce rozpoczniemy sprzedaż karnetów w piątek 12 lipca o godzinie 10. Chętni będą mogli je nabyć zarówno online na portalu www.bilety.kielcehandball.pl, jak i stacjonarnie w sklepie kibica na parterze Hali Legionów przy ulicy Leszka Drogosza 2.

Klub chce docenić tych kibiców, którzy zakupili karnet w poprzednim sezonie. Ich miejsca zostaną wyłączone z ogólnodostępnej sprzedaży i zarezerwowane. Wykupienie ich możliwe będzie przez miesiąc, czyli do 12 sierpnia. Po tym czasie trafią one do otwartej sprzedaży. Szczegółowy cennik dostępny na www.kielcehandball.pl. 

Sklep Kibica Iskry Kielce zaprasza

- Warto też zaznaczyć, że posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu otrzymają rabat. Ponadto, kolejne 5 procent zniżki otrzymają te osoby, które miały też karnet w sezonie 2022/2023. Podczas transakcji internetowych należało będzie podać kod z karnetu w miejscu na kod rabatowy. W przypadku zagubienia blankietu, można się zgłosić z prośbą o odnalezienie numeru pod adresem w.stepniewska@kielcehandball. pl - wyjaśnia klub Iskra Kielce.

Sklep kibica do końca sierpnia otwarty będzie we wszystkie poniedziałki i wtorki w godzinach 10-18, a w pozostałe dni powszednie w godzinach 8-16. Sprzedaż karnetów trwa do 10 września.

Czytaj również:

Świętokrzyskie. Doping kibiców na meczu Industria Kielce - SC Magdeburg w Lidze Mistrzów

Zobacz poniżej galerię zdjęć z Muzeum Historii Klubu Iskra Kielce.

QUIZ. Iskra Kielce sprzed lat. Co wiesz o byłych piłkarzach ręcznych i sukcesach klubu?

Pytanie 1 z 8
Piłkarze ręczni z Kielc przed laty występowali pod szyldem Korony Kielce. W którym roku doszło do rozłączenia sekcji i powstania klubu Iskra?