Dużo zdjęć

Kibice na meczu Korona Kielce - Cracovia. Tak sympatycy obu drużyn wspierali piłkarzy

2024-08-10 22:00

Piłkarze Korony Kielce po raz drugi w tym sezonie zagrali na własnym boisku. W meczu czwartej kolejki PKO BP Ekstraklasy żółto-czerwoni przegrali niestety z Cracovią Kraków 0:2 (0:1). Spotkanie obserwowało niespełna dwanaście tysięcy kibiców.

Spotkanie Korony Kielce z Cracovią odbyło się w sobotę 10 sierpnia na Stadionie Miejskim przy ulicy Ściegiennego. Gospodarze wystąpili już pod wodzą nowego trenera Jacka Zielińskiego, który ostatnio prowadził... Cracovię!

Korona - Cracovia. Dopisali tylko pogoda i kibice

Niestety, gospodarze przegrali z gośćmi z Krakowa 0:2 (0:1). Gole dla Cracovii uzyskali: Virgil Ghita w 37 oraz Mick van Buren w 59 minucie spotkania. W 89 minucie rzutu karnego dla Korony nie wykorzystał Jewgienij Szykawka...

W sobotę na stadionie w Kielcach zasiadło w sumie 11 931 kibiców, w tym kilkuset fanów krakowskich "Pasów". Dopisała piękna, letnia pogoda, ale z końcowego wyniku cieszyli się tylko przyjezdni... Korona poniosła trzecią porażkę w tym sezonie, w tym drugą na własnym boisku (na którym w tych rozgrywkach jeszcze nawet nie strzeliła gola).

Relację z meczu minuta po minucie możecie zobaczyć tutaj: Korona Kielce grała z Cracovią. "Żółto-czerwoni" już pod wodzą nowego trenera! Zapis relacji live z meczu

Poniżej galeria zdjęć z meczu.

Jewgienij Szykawka (na zdjęciu poniżej, na pierwszym planie) podchodzi do rzutu karnego w 89 minucie. Niestety, nie wykorzystał tej szansy...