Rusza samoobrona dla kobiet w Kielcach. Wkrótce startują zajęcia

i

Autor: Facebook/Akademia Muay Thai Zajęcia samoobrony kobiet poprowadzi kielecka Akademia Muay Thai.

Z miasta

Rusza samoobrona dla kobiet w Kielcach. Wkrótce startują zajęcia

2023-09-25 8:54

Akademia Muay Thai Kielce zaprasza na kurs samoobrony dla kobiet, realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Kielc. Zajęcia są bezpłatne.

Kurs samoobrony przewiduje dwie edycje - w październiku oraz w listopadzie. Pierwsze zajęcia odbędą się już w poniedziałek 2 października. Uczestniczki kursu trenować będą w dwóch grupach: pierwsza - poniedziałek i środa o godzinie 17:00, piątek o 19:00. Grupa druga - poniedziałek i środa godz. 20:00, piątek godz. 19:00.

- Zajęcia prowadzić będą doświadczeni trenerzy z wieloletnim stażem w dziedzinie sztuk walki i samoobrony. Na kursie uczestniczki poznają wiedzę praktyczną z podstaw sztuk walki, technik obronnych oraz podstaw treningu motorycznego - informuje Krystian Sanecki, członek Zarządu Akademii Muay Thai Kielce. 

Kurs samoobrony dla kobiet. Jak się zgłosić?

Na kurs można się zgłosić mailowo pisząc na adres - trenuj@bokstajski.com lub dzwoniąc na numer telefonu 511 523 160. Liczba miejsc jest ograniczona - w każdej grupie może ćwiczyć maksymalnie 20 kobiet. Zajęcia odbywać się będą w Akademii Muay Thai Kielce przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53.

- Kurs samoobrony to nie tylko nauka technik obronnych, ale przede wszystkim budowanie pewności siebie i zrozumienie, jak ważne jest dbanie o własne bezpieczeństwo - dodaje Krystian Sanecki. 

Świętokrzyskie. Street Food Festival na ulicy Sienkiewicza i Placu Artystów w Kielcach