IMPREZY

Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa rozpoczęła wakacje w Kielcach! Dużo zdjęć

2024-06-23 16:58

22 czerwca Kielce powitały lato Świętokrzyską Biesiadą Kabaretową, która odbyła się w Amfiteatrze na Kadzielni. Wydarzenie przyciągnęło tłumy miłośników humoru i kabaretu, wypełniając amfiteatr po brzegi.

Wieczór pełen śmiechu rozpoczął  występ Kabaretu pod Wyrwigroszem, którego skecze zawsze cieszą się ogromną popularnością. Następnie na scenie pojawił się Kabaret "A jak", którego występ rozgrzał publiczność do czerwoności. Kolejnym punktem programu był satyryk Artur Andrus, który swoimi dowcipami i piosenkami rozbawił widzów do łez.

  Wisienką na torcie był występ Marcina Dańca, którego nazwisko jest synonimem polskiego kabaretu. Jego obecność na scenie wzbudziła ogromny entuzjazm i aplauz zgromadzonej publiczności. Następnie swoje umiejętności zaprezentował Adam Snopek, znany z nietypowego podejścia do muzyki i humoru.

Świętokrzyskie. Michał Listkiewicz i Marcin Daniec gościli w Pałacyku Zielińskiego w Kielcach

Całą imprezę w błyskotliwy i zabawny sposób poprowadziła Katarzyna Pakosińska, która swoim urokiem osobistym i dowcipem spajała kolejne punkty programu, dbając o doskonałą atmosferę przez cały wieczór.

Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa w Kielcach była doskonałym rozpoczęciem wakacji, zapewniając mieszkańcom i turystom niezapomniany wieczór pełen śmiechu i dobrej zabawy.